מדרסים לחיילים

/מדרסים לחיילים
מדרסים לחיילים 2018-07-19T14:40:05+03:00

מדרסים מיוחדים לחיילים

בתקופת השירות הצבאי המאמץ הנדרש מחיילים הוא כבד מאוד, הם חייבים להתמודד מידי יום עם דרישות גופניות גבוהות במיוחד. חיילים רבים סובלים מכאבי גב בשל אותה פעילות גופנית ענפה, אבל לנו בנאורטופדיה יש פיתרון מצוין בשבילם – מדרסים מיוחדים המותאמים לתנאי שירות צבאי!

מה משפיע על מצב כפות הרגליים?

כפות רגלינו מתמודדות עם עומסים רבים וישנם כמה גורמים המשפיעים על כפות הרגליים: רמת הפעילות הגופנית, עיסוק, נטייה גנטית, סוג הנעליים אותן החייל נועל וצורת כף הרגל ותפקודה היומיומי. כאשר מדובר על חיילים קרביים אין עוררין על כך שהם נדרשים לפעילות גופנית מאומצת במיוחד, כל זאת על מנת לשפר את כושרם הגופני והמנטאלי, לעתים הדרישות הצבאיות חורגות ממגבלות פיזיות.

חיילים גם נושאים על גבם ציוד כבד והנעליים הצבאיות הינן חדשות ולא תמיד מותאמות לצורתה של כף הרגל, לעתים בשבועות הראשונים החייל עלול לסבול מכאבים עזים.

למה גורם המאמץ הפיזי?

מאמץ פיזי מוגבר מביא לשחיקה של המפרקים, מתיחת רצועות, פגיעה בשרירים ועוד, כל אלה גורמים לכאבי ברכיים, לכאבי שוקיים וקרסוליים, לכאבי גב, נקעים חוזרים ונשנים ומגבלות בדריכה.

מהו הפיתרון?

הפיתרון לכל אלה הינם מדרסים המיוצרים על ידי חברת נאורטופדיה, הם שומרים על כף רגל תקינה, מונעים פציעות ובעיות מפרקים שנובעות ממנח רגל שאיננו תקין במהלך פעילות פיזית וספורטיבית. המדרסים בולמים זעזועים בצורה אפקטיבית ומשפיעים ישירות על הגב ועל בעיות כגון פלטפוס.

מדרסים לכל חייל וחייל

אנו בחברת נאורטופדיה מתאימים לכל חייל וחייל מדרסים באופן פרטני, כאלה המותאמים במדויק לכף הרגל, לרמות הפעילות ומבנה הנעליים. מדרסים המיוצרים על פי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, העומדים בפני עומס ושחיקה ואשר ישרתו את החייל נאמנה לאורך זמן ממושך!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat