נאורטופדיה – מכון אורטופדי וספורט

/נאורטופדיה – מכון אורטופדי וספורט
נאורטופדיה – מכון אורטופדי וספורט 2021-01-11T12:15:19+02:00

נאורטופדיה – מכון אורטופדי וספורט

מרבית אוכלוסיית העולם סובלת מבעיות בכפות הרגליים, רגליים וגב כתוצאה מביומכניקה לקויה או מנח כף רגל שאינו תקין (מסיבות מולדות או רפואיות). כגון: פלטפוס, קריסה פנימה/החוצה של כף הרגל ועוד…

כף רגלינו מורכבת ובעלת חשיבות פונקציונלית  גבוהה ביותר, היא כוללת רבע מעצמות גופינו, 26 במספר, 33 מפרקים ומעל 100 גידים, שרירים ורצועות וכן מספר רב ביותר של כלי דם ועצבים. מבנה כף הרגל הינו ייחודי לכל אדם, ומאחר שהן אי-סימטריות מומלץ לאזן בין שתיהן לצורך הליכה בריאה.

ליקויים בכף הרגל  משפיעים על השרשרת הקינטית: כף הרגל, הקרסול, הברך, הירך, האגן ועמוד השדרה. כמו כן, כף רגלינו נושאות במשך היום משקל רב ולכן יש פציעות רבות, כל אדם המרגיש אי נוחות בתנועה ואך כאבים – צריך להיבדק.

נאור קלר, בעל מכון אורטופדי “נאורטופדיה”, הינו טכנאי אורתופדיה מוסמך בעל ניסיון של מעל ל 20 שנה בתחום. מתכנן ומייצר את המדרסים במו ידיו (full hand made) לפי שיטה ייחודית אשר פיתח בשם B.D.S  (balance dynamic system)  המבוססת על שיטה גרמנית ששודרגה על ידי נאור ומטרת להפעיל שרירים ולמנוע ניוונם, לתקן זוויות מפרקים, איזון הגוף ומנח עצמות. השיטה הנ”ל מיושמת גם ליצור מדרסים לדורבן, מדרסים לפלטפוס, מדרסים לספורטאים וכן לנקעים. שברי מאמץ, דלקות בגידים, כאבים בכריות בכף הרגל, פצעים, יבלות ועוד…

המדרסים בשיטה זו, שומרים על הרגליים  והגב וגורמים לאיכות חיים טובה ובריאה יותר. בעיקר בחיי היום יום.

בבדיקה עובר הנבדק תשאול על מצבו הבריאותי, מחלותיו, צרכיו, פציעות, עיסוקיו ופעילות ספורטיבית. נבדקת מפת הלחצים של כף הרגל ואיזון של אורך הרגליים. הנבדק עובר בדיקה בישיבה, בהליכה ובמידת הצורך גם בריצה. כאשר בסוף, ניתנת המלצה אם יש צורך במדרסים ובסוג המדרסים.

 מהם המדרסים ומהי תועלתם?

מדרסים אורטופדיים הינם אביזר טכני המוכנס לנעל ותפקידו לתוון בין הנעל לכף הרגל. לפזר נכון את העומסים וכן לתקן את ציר גלול כף הרגל. השימוש במדרסים איכותיים, טיפוליים ובהתאמה אישית משנים את איכות חיינו. המדרסים מתקנים את מנח העצמות, תומכים ברקמות רכות, משפרים את זרימת הדם בכפות הרגליים לכיוון האצבעות. לדוגמה: במדרסים לסוכרתיים, אשר סובלים מפצעים וזרימת דם לקויה, המדרסים חייבים להיות עבים ורכים למחצה עם שחרורים להורדת לחץ במקומות הנכונים, בכדי שיגיע למקום זרימת דם טובה יותר שמזרזת את זמן הריפוי.

מסקנה: המדרס עוזר לבעיות פתולוגיות ומשמרת את כפות הרגליים של כולם ובעיקר, של אנשים אקטיביים , ספורטאים, חיילים, אצנים, כאלה העומדים רוב שעות היום על הרגליים וכן, לאוכלוסייה המבוגרת.

בכדי לשמור על הרגליים, השלד ואיכות החיים, יש לצרף למדרס נעל מתאימה. המדרסים שלנו מיוצרים מהחומרים המשובחים ביותר, המיובאים על ידינו מארה”ב / גרמניה, כאשר אורך חיי המדרס הינו בין 3-5 שנים.

בנוסף לכך, למכון “נאורטופדיה” ישנו שירות של הנעלה מקצועית: נעלי ספורט, נוחות ואופנה בהתאמה אישית לפי מבנה ורוחב כף הרגל, מטרת יעוד הנעל ועוד…

בין לקוחותינו המרוצים, ישנם רופאים גדולים, ספורטאים ואצנים רבים, רבנים יידועי שם, סלבריטאים, חיילים וכן כלל האוכלוסייה.

רופא אורתופד בכיר, מומחה לכף הרגל וקרסול הביע את דעתו על נאור: “נאור הינו אחד מעשר בוני המדרסים הטובים הקיימים בתחום זה בישראל, ואני מכיר לא מעט. בנוסף, אני מודע לסבלנותו הרבה ויחסו החם והאישי למטופלים – תמיד מוכן ומזומן לטפל בכל בעיה הנוצרת”.

אז אם התעוררה בעיה והתלבטתם למי לפנות – “נאורטופדיה” בהנהלתו של נאור קלר, הינו הפתרון המושלם והמקצועי ביותר בשבילכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat