מדרסים לכדורגל

מדרסים לכדורגל 2019-06-16T12:06:59+03:00

מדרסים לכדורגלנים

אין שום צל של ספק, אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם, הוא הכדורגל. כאן בנאורטופדיה, אחד העסקים המובילים בתחומו, אנו גם מפתחים ומייצרים מדרסים לכדורגל. מדרסים לכדורגל אינם רגילים ויש להתאימם במדויק לכף רגלו של הכדורגלן ולנעליו.

100% פעילות

ענף הכדורגל דורש 100% פעילות מהשחקנים. בין אם מדובר על פעילות אנאירובית או בין אם מדובר על פעילות אירובית. הם מבצעים ספרינטים, הולכים, רצים, הגוף שלהם פועל ללא הפוגה.

מה נדרש משחקני כדורגל?

אנו בנאורטופדיה מודעים היטב לכך שנדרש לא מעט משחקני כדורגל. הם חייבים להוכיח יציבות וכוח. מפגש כף הרגע עם הקרקע הוא רב משמעות ואין זה משנה באם מדובר על מגרשים רכים יותר או קשים. אין יותר חשוב מיציבות ועמידה. על מנת להניף כף רגל בצורה מדויקת, כף הרגל השנייה חייבת להיות יציבה לקרקע.

מדוע מדרסים כה חשובים?

כאשר מתאימים באופן אישי את המדרסים לכל שחקן ושחקן, הדבר מביא לייצוב כף הרגל ועניין זה גם מונע את החלקתה כתוצאה מתנועות חדות, מהירות ואינטנסיביות. כמו כן, מדרסים לכדורגל מסייעים בהפעלת כוח מתפרץ של השחקן ויציבותו ולא פחות חשוב, מדרסים לכדורגל מונעים נקעים, ושברים.

לבחור במדרסים מותאמים אישית

אנו בנאורטופדיה נסייע לכם לבחור מדרסים לכדורגל מתוך התאמה אישית הן לכף הרגל והן לנעל. מדרסים אלה יתרמו רבות ליציבות בזמן הפעילות במגרש. הם תומכים בכף הרגל ותורמים ליציבה נכונה. הם גם תומכים בשינוי כיוון תנועה ועצירות פתאומיות וכמובן, כפי שנאמר, יש להם ערך מניעתי.

את כל המדרסים שלנו אנו מייצרים בעבודת יד ועם שימת לב מרבית לצרכיו של כל ספורטאי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat