מדרסים לספורטאים

/מדרסים לספורטאים
מדרסים לספורטאים 2018-08-19T18:37:14+03:00

מדרסים לספורטאים מרובי שכבות

מדובר על מדרסים שפיתח נאור בשיטת: B.D.S – Balance Dynamic System, מדרסים בעלי מערכת יציבות דינאמית המאפשרים תנועת המפרקים של כף הרגל והקרסול ומעודדים את עבודת השרירים, גידים ורצועות וכך מונעים את ניוונם, תוך מתן פתרונות לבעיות פתלוגיות/אורטופדיות של הרגליים והגב!

מדרסים לספורטאים בעלי 6-7 שכבות, לכל שכבה תפקיד אחר הקשור לאזור מסוים בכף הרגל, באמצעות השכבות הללו נוצרת מערכת אופטימאלית של יציבות, תמיכה ובלימה של תנועת גלגול כף הרגל.

מדרסים לספורט וריצה

רבים מאיתנו אוהבים לרוץ, זוהי אחת מהפעילויות הגופניות המועדפות על הרבה אנשים, אולם, אליה וקוץ בה, רבים מדווחים ביום שלמחרת על כאבים. כאן אנו מציעים מדרסים מיוחדים לריצה המונעים את הופעתם של הכאבים הללו וכך מאפשרים המשך פעילות ספורטיבית.

בזמן הריצה פועלים על כף הרגל עומסים כבדים מאוד, לשם המחשה נאמר שרץ במשקל של 80 קילוגרם מפעיל בממוצע לחץ של 300 קילוגרם (בממוצע פי 3-4 ממשקל הגוף) בריצה בכל דריכה על כף הרגל, הלחץ נוצר בעיקר בברך, שוק, קרסול ובכף הרגל, אין פלא שבכאלו תנאים כאבי הרגליים חוזרים שוב ושוב.

♦ בהליכה כף הרגל מגיעה לעומס בערך של פי 1.5 ממשקל הגוף!

♦ שימוש במדרס מפחית את העומס הפועל על כף-הרגל, הקרסול, שוק וברכיים!

ניתן לדמות את המדרס לקפיץ הסופג בכל פעם מחדש את הזעזוע הנוצר לאורך הרגל ומפחית בצורה ניכרת את העומס שמתפתח עליה. מדרסים לריצה לספורטאים שונים ממדרסים להליכה, מבנה המדרס מותאם למצב בו אנו רצים, בשונה מהליכה בזמן הריצה נקודות המגע עם הקרקע שונות ולנקודות אלו יש להתייחס בבניית המדרס.

מדרס_לספורט

מהי מטרת המדרסים?

כאשר עושים שימוש במדרסים זה מפחית את העומס מכף הרגל והקרסול, מהשוק, ברכיים והגב. המדרסים סופגים זעזועים אשר נוצרים לאורך תנועות הגלגול של כף הרגל. ככלל, מדובר על מדרסים שונים במהותם ממדרסי הליכה, הם מותאמים לספורט, למצב של סוג הפעילות, המשטח ואופן צורת תנועות הרגליים שאנו מבצעים! הם עשירים בבולמים והם מונעים כאבים בנקודות עומס ברגליים. המדרסים אפילו מאריכים את אורך חיי הנעליים!

כל מדרס וייעודו הוא

אכן כך, כל מדרס והייעוד שלו, ישנם מדרסים מיוחדים לריצה, מדרסים מותאמים לכדורגלנים, לכדורסלנים ועוד. אלה הם מדרסים עשירים בבולמי זעזועים. המדרסים עשויים מחומרים עמידים, בעלי ציפוי מיוחד, הם עמידים בפני עומס, שחיקה וקריעה.

נאורטופדיה מתמחים בפיתוח, ייצור והתאמת מדרסים לריצה ואנו גם דואגים להתאים לכל לקוח את המדרסים באופן פרטני  ברמה הכי גבוהה שיש!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat