מדרסים לכדורסל

/מדרסים לכדורסל
מדרסים לכדורסל 2018-08-17T12:07:40+03:00

מדרסים לשחקני כדורסל

נאורטופדיה מייצרת קשת רחבה של מדרסים לאנשים שונים. המטרה שלנו היא שפתרונם תהיה נכונה, שהיא תתרום רבות לכף הרגל, ולא רק זאת, אלא לבריאות הגוף כולו. החברה שלנו מייצרת גם מדרסים לכדורסל. ענף ספורט מיוחד בפני עצמו.

בשביל מה מדרסים מיוחדים לכדורסל?

מטבע הדברים שחקני הכדורסל מבלים שעות רבות על המגרש בפעילות ספורטיבית משחקים, מתאמנים ורצים. המשקלים הפועלים על הגוף הם אדירים המגיעים עד פי 5-7 ממשקל הגוף (לדוגמה: קפיצה לסל). משקל שחקני הכדורסל וגובהם שונה בהשוואה לאנשים רגילים שתפגשו ביום יום ולכן נוצר עומס רב על הגב, הרגליים וכפות הרגליים.

פגיעות גופניות

שחקני כדורסל נתונים לפגיעות גופניות. במיוחד כאבי רגליים ופציעות. במשך הזמן נוצר עומס רב על כף הרגל. כמו גם על הקרסוליים והברכיים. שימוש בנעליים נכונות יכול לעזור אבל לא תמיד.

בנאורטופדיה אנו מייצרים ומפתחים מדרסים מיוחדים לכדורסל, אלה מותאמים אישית לכל שחקן ושחקן, מונעים פציעות ומפחיתים עומסים במיוחד מהעקבים, גידי אכילס, משריריי הסובכים, הברכיים, מונעים נקעים ושברי מאמץ. מדרסים אלה מייצבים את כף הרגל ומונעים החלקה של כף הרגל בתוך הנעל.

יתרונות מדרסים לכדורסל

מדרסים לכדורסל תומכים כל עת בה השחקן מבצע תנועות מהירות, למשל עצירות פתאומיות. הם מסייעים רבות בעת קפיצות וניתורים, ומעניקים תמיכה מושלמת לכף הרגל. בעת הנחיתה מדרסים לכדורסל מביאים ליציבה נכונה, מונעים נקעים, זעזוע לשלד הגוף ועוד.

בנאורטופדיה, אחד העסקים המובילים בתחומו, אנו מעצבים מדרסים לכדורסל ולענפי ספורט אחרים. כל זאת באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. לכל שחקן מיוצר מדרס המותאם רק לו ולא למישהו אחר. בהחלט מדובר על עבודת אומנות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat