מדרסים לילדים

/מדרסים לילדים
מדרסים לילדים 2018-07-20T15:00:29+03:00

מהם מדרסים?

כל אחד מאיתנו שמע על מדרסים אבל לא כולנו יודעים מהי באמת מהותם, ובכן, המדרסים מסייעים לנו לשמור על יציבה נכונה, הם יכולים לתקן את ציר כף הרגל בכמה מעלות, הם מונעים כאבים בכפות הרגליים, כאבי שוקיים, ברכיים וכאבי גב.

המדרסים מחלקים בצורה נכונה את העומסים המופעלים על כף הרגל, עומסים המופעלים על הגוף כבר מגילאים צעירים, ולא בכדי הורים כה רבים בוחרים לרכוש לילדם מדרסים, אלה מסגלים יציבה נכונה, איזון ושיווי משקל.

על מדרסי ילדים

כבר מגיל שנתיים אנו מסגלים לעצמנו הרגלי הליכה ויציבה, כאשר נרכשים הרגלים רעים בגילאים המוקדמים הללו, עניין זה עלול להשפיע על חייו הבוגרים של הילד מה שיביא מן הסתם לכאבי רגליים וליציבה לא נכונה. כדאי ומומלץ לאבחן סגנון הליכה ויציבה של ילדים עוד מגיל צעיר, בצורה זו עדיין ניתן לתקן בעיות.

ממתי מתחילים עם מדרסים?

כבר בגילאי 3 או 4 ניתן להתאים לילדים מדרסים באמצעותם אפשר לשנות הרגלי ילדים. בתקופה זו המפרקים עדיין לא סגורים וכף הרגל גמישה, בהחלט זהו הזמן למנוע נזקים עתידיים.

לכל ילד ניתן להתאים מדרסים באופן פרטני, מדרסים המיוצרים על פי מידות גבס להתאמה מדויקת הינה קריטית.

ממה סובלים ילדים?

ילדים עלולים לסבול מבעיות שונות כמו:

תיקון כף רגל הנוטה פנימה או החוצה, תיקון ציר זווית כיוון כף ברגל, כאבי ברכיים כתוצאה מגדילה, פלטפוס ועוד…
תיקון הליכה על קצות האצבעות כאשר העקב לא נוגע ברצפה – מדרסים מיוחדים לבעיה זו  מפחיתים  את  התכווצות  השרירים, הגידים ויגרמו לעקב לגעת ברצפה.
אנו בנאורטופדיה מתמחים בפיתוח, ייצור והתאמת מדרסים הן לילדים והן למבוגרים, נדאג להתאים לכף רגל ילדכם את המדרס האופטימאלי!

מבטיחים ללקוחות שירות מקצועי, אדיב ונדיב עם איכות ללא פשרות!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat