מדרסים להליכה

/מדרסים להליכה
מדרסים להליכה 2018-08-17T12:10:49+03:00

מדרסים לכל אחד ואחת

נאורטופדיה היא אחת החברות המובילות בתחומה בכל הקשור למדרסים. כאן בחברה שלנו אנו מייצרים סוגים רבים ומגוונים של מדרסים ביניהם מדרסים להליכה המיוצרים בעבודה עצמית. אנו בנאורטופדיה מייצרים לכל לקוח ולקוח מדרסים בצורה פרטנית, כל אחד על פי צרכיו הוא ועל פי הבעיות מהן הוא סובל.

כמו כן כל המדרסים מיוצרים בעבודת יד, על פי הנתונים שקיבלנו ע”י תחקיר הלקוח, מילויי שאלון, בדיקה ידנית של כף הרגל, תנועתה וגמישותה, הליכה/ריצה על מסלול, בדיקת יציבות ואורך רגליים מלווה בקרני לייזר! אנו מתאימים מדרסים מושלמים להליכה ולא רק למבוגרים אלא לבני כל הגילאים כולל ילדים!

מהם מדרסים?

מדרסים להליכה מסייעים למגוון בעיות, הם ממוקמים בתוך הנעל ומותאמים אליה באופן אופטימאלי.

את המדרסים ניתן להעביר מנעל לנעל למרות שכל מדרס יעודי לנעל מסוימת. מדרסים להליכה הם פיתרון אורטופדי מצוין, הם נוחים, אינם מורגשים ולא מפריעים, הם גם מיועדים לספורטאים ולסובלים מסוכרת. הם מצוינים ליציבה נכונה, בעיות רגליים וגב מהם רבים מאיתנו סובלים.

B.D.S –  Balance Dynamic System

אנו בנאורטופדיה מייצרים מדרסים להליכה על פי שיטה זו, אלה הם בין המדרסים המובילים במדינה, הם מונעים פציעות, במיוחד כאשר מדובר על ספורטאים הם מונעים פציעות ספורט ומהווים פיתרון מושלם לבעיות אורטופדיות! המדרס כאביזר אורטופדי אינו מביא תמיד לריפוי מוחלט של המחלה או הבעיה, אך בהחלט מסייע בשיפור איכות החיים!

♦ מדרס מוגדר כאביזר טכני שמוכנס לתוך הנעל ומתאם בין כף הרגל לנעל!
♦ מדרס מומלץ גם לאנשים בריאים כמשמר ומגן על הרגליים והגב!
♦ זכור, נעליים טובות ומותאמות נכון תמיד יבואו “כסט” משלים לעבודת המדרסים ויעילותם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat